Towary, które wymagają określonych warunków w trakcie transportu, nie mogą zostać załadowane do dowolnie. Flota przedsiębiorstwa F.U. „FRASIK” jest przygotowana do obsługi różnorodnych zleceń – nasze kontenery z podgrzewaną przestrzenią ładunkową pozwalają na realizację transportu produktów, które należy utrzymać w odpowiedniej temperaturze. Bez ryzyka zmniejszenia wartości towaru czy jego zniszczenia przez chłód w ładowni – z nami mają Państwo pewność, że produkty dotrą na miejsce w idealnym stanie.

W naszej krakowskiej bazie czekają na Państwa zlecenia samochody z kontenerami z podgrzewaną przestrzenią ładunkową o ładowności do 9 ton, którymi możemy przewieźć do 19 europalet. Jeździmy dla Państwa po całej Polsce, obsługujemy także trasy międzynarodowe.

Podstawową zaletą firmy jest pakiet zabezpieczeń i udogodnień do załadunku oraz zabezpieczania towarów. Ruchome podesty,  systemy mocowania i rozwiązania odpowiadające standardom unijnym – wszystkie te elementy dbają o to, by Wasz towar dotarł na miejsce bez najmniejszego uszczerbku.